OSIEM KROKÓW DO NOWEJ PRZYSZŁOŚCI ROLNICTWA

KROK PIERWSZY

Kontaktujesz się z doradcą Agro-Perfect i zamawiasz wizytę w gospodarstwie jeśli udzielisz odpowiednich informacji otrzymujesz produkt wraz z instrukcjami stosowania.

KROK DRUGI

Wizyta w gospodarstwie i analiza wody. Po wykonanej analizie wody ustalane są zabiegi chemiczne wraz z ustaleniem kolejności wlewania substancji aktywnych oraz mikro makro elementów, lub preparatów doglebowych czy biostymulatorów .

 

KROK TRZECI

Po wykonaniu zabiegu obserwacja plantacji i wysokiej skuteczności zabiegu, wykonanie zdjęć i dokumentacji potwierdzającej rzeczywistą skuteczność.

KROK CZWARTY

Rozszerzenie doradztwa w zakresie analiz gleby, wyboru nawozów NPK, środków chemicznych, nasion na dany typ gleby i regionalny klimat, obliczenia zapotrzebowania roślin na NPK oraz na mikroelementy które są dobierane do potrzeb roślin w zależności od stosowanych form chemicznych i przyswajalności. Ustalenia ekonomicznego stosowanych preparatów i ustalenia budżetu na hektar.

KROK PIĄTY

Kontrola plantacji podczas produkcji

KROK SZÓSTY

Przygotowania do zbiorów

KROK SIÓDMY

Skup i odbiór zebranych plonów

KROK ÓSMY

Przygotowanie planu produkcji na kolejny sezon

Dbamy o produkcję od początku do końca dzięki temu wszystkie elementy sĄ skuteczne

 

 

 

 

 

 

„Bezcelowe są zabiegi o dobre plony, gdy ziarno źle posiano”

Mo Di

Tecnophyt pH+ v2.0 8w1 to nie tylko nowy produkt. To nowa przyszłość rolnictwa, którą tworzą rolnicy oraz zaangażowany zespół pasjonatów rolnictwa z firmy Agro-Perfect oraz Agritecno Fertilizantes. Dzięki bardzo szybkiej wymianie informacji i wiedzy w połączeniu z laboratorium i naukowcami tworzymy nową przyszłość rolnictwa. Przykładem tego jest ewolucja Tecnophytu pH+ 6w1 na Tecnophyt pH+ v2.0 8w1. W tak krótkim czasie dokonaliśmy tak wiele. Wymierne korzyści dla rolnictwa z takiej współpracy są niezliczone, począwszy od bardzo prostego i łatwego stosowania, podniesienia skuteczności-efektywności, a poprzez zmianę formuły umożliwienie także obniżenia kosztów na hektar.

Oryginalny i rzeczywiście skuteczny Tecnophyt pH+ v2.0 8w1  jest tylko jeden.

„Prawdziwa wiedza, to znajomość przyczyn”

Arystoteles

WEJDŹ W ŚWIAT SKUTECZNYCH TECHNOLOGII

 

Strona Główna

Copyright © 2015 Agro-Perfect TM. All rights reserved.

Kontakt

Oferta